YÜKLENİYOR

Kablosuz internet ağınızı kullanan tüm müşterilerinizden onay alarak
izinli veri tabanı oluşturuyor, sizlere yasal kullanım hakkı sağlıyoruz.

İnternetin hayatımızın her alanına girmesi ile kablosuz ağlara olan ihtiyacımız gün geçtikçe artıyor. Birçok şirket çalışanlarının cep telefonları ve ziyaretçilerinin internet erişimi için wifi yayını yapıyor. Ancak kablosuz ağlar ciddi güvenlik açıklarına da sebep oluyor. Özellikle wifi'ya bağlanan ve denetlenemeyen cep telefonları, şirket ağına virüs bulaşması, dışarıdan yetkisiz erişim gibi sıkıntılarında önünü açıyor.

Devlet internet kullanımı üzerindeki regülasyonlarını arttırdıkça şirketlerin yasal sorumlulukları da artıyor. İnternet kullanımının düzenlenmesine yönelik çıkartılan 5651 nolu yasa uygun altyapı yatırımı yapılmaz ise doğrudan şirket yöneticilerini yasal olarak sorumluluk altında bırakıyor.

infocus bulut temelli hotspot çözümü ile hiç bir yatırıma gerek kalmadan wifi ağınıza bağlanan tüm kullanıcıları TC kimlik numarası, sms, sosyal medya hesapları gibi yöntemler ile kayıt altına alabilirsiniz.

Çalışanlarınız için açtığınız wifi ağına, Active Directory entegrasyonumuz ile sadece yetkili personelinizin girmesini sağlıyoruz. Üstelik bring your device modelimiz ile tüm çalışanlar kendi cihazlarını sisteme dahil edebiliyor.

HİZMET MODELİMİZ:
BULUT TEMELLİ HİZMET.
Bulut temelli mimarimiz sayesinde hemen hizmet almaya başlıyabilirsiniz. Bulut mimarinin getirdiği tüm esneklik ve güvenlik imkanlarına sahiptir.
SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU.
Müşterileriniz sosyal medya hesapları ile kayıt olabilirler. Bu sayede sosyal medya bilinirliğiniz artar.
802.1X ALTYAPISI.
Kurum çalışanlarınıza Mac kontrolü ile wifi erişimi sağlayabilirsiniz. Bu sayede kurum wifi ağınız 5651'e uygun loglanır ve çalışanlarınız wifi ağına sizin kontrolünüzde girebilir.
SIFIR YATIRIM MALİYETİ.
Satınalma maliyeti, yönetim maliyeti, güncelleme maliyeti, lisans maliyeti yoktur.
MÜŞTERİ MESAJI:

AtlasSocial’ın sağladığı kolay ve güvenilir yönetim sayesinde önemli regülasyon ve servislerimizi zorlanmadan başarıyla gerçekleştiriyoruz. Kurum ihtiyaçlarına göre geliştirmeye açık yaklaşımlarıyla ve ihtiyaç halinde her zaman yanımızda olan AtlasSocial ailesine sonsuz teşekkürler.

İrfan Ellez – IT Müdürü, Enka Koleji
HİZMETİMİZİ KULLANAN MÜŞTERİLERİN BAZILARI:

İletişim

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız

KVKK AYDINLATMA METNİNİ OKUDUM, ANLADIM.