YÜKLENİYOR

Önce Veri.

Artık birçok kuruluş, verileri yüksek düzeyde kullanılabilir Bulut tabanlı platformlarda gerçek zamanlı olarak barındırırken, eski ana bilgisayar ortamlarının devam etmesine olanak tanıyan modernizasyon çözümleri arıyor. Pazarların küreselleşmesi, veri hacimlerinin artması, 7 gün 24 saat operasyonlar, değişen iş koşulları ve güncel bilgilere yönelik yüksek talep, heterojen BT mimarileri için yeni veri aktarımı ve alışverişi çözümleri gerektiriyor.

inCloud'ın bulut hizmetlerindeki mükemmelliği, bulut platformunun yeteneklerini optimize eden yüksek kaliteli profesyonel ve yönetilen hizmetler sunma becerimiz etrafında döner.

Bulutta sanallaştırılmış kaynakları kiralamak ve kullanmak, bakım gerektirmeden ölçeklenebilir ve güvenli BT altyapısını çalıştırmanıza olanak tanır. IaaS, sizi BT yönetimi görevlerinden ziyade temel işinize odaklanmak için serbest bırakır. Barındırma çözümlerimiz, en katı güvenlik, gizlilik ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamaktan sağlam ve ölçeklenebilir bir barındırma ortamı sağlamaya kadar, temel işinize ve uygulamalarınıza odaklanmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

HİZMET MODELİMİZ:
%99,999 ERİŞİM GARANTİSİ.
Bulut altyapımız, yüksek esneklik sağlayan birinci sınıf, amaca yönelik olarak oluşturulmuş Tier III+ tasarım veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Veri merkezlerimiz, mükemmel iletişim bağlantıları sağlayan önemli konumlarda bulunmaktadır.
TAM YEDEKLİLİK.
Tüm kritik sistemler ve veriler, isteğe bağlı olarak sunulan ek esneklikle tek bir konumda en az iki kopya halinde çalışır.
GERÇEK YÜKSEK PERFORMANS.
Modern donanım ve CPU özelleştirme seçeneklerimiz, işletim sisteminiz veya iş yükünüz ne olursa olsun uygulamalarınızın uçmasını sağlar.
SELF-PORTAL.
Size açtığımız Self-Portal arayüzümüzden kendi sunucularınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.
KULLANDIĞIN KADAR ÖDE.
Bulut altyapımız saatlik hesaplanır.
YÖNETİCİ MESAJI:

Incept benim için hızlı , güvenilir, çözüm odaklı , uygun maliyetli ve gelişime açık altyapısı olan bir firma. Bulut tabanlı sunucu mimarisine geçtiğimizde, fiziki sunucularımızın IT departmanı yükünden tamamen kurtulduk. Bu sayede firmamızda, yazılım geliştirme projelerinde çok daha efektif sonuçlar alabiliyoruz. 7/24 verdiğiniz sınırsız destek için teşekkürler…

Tansu Kıraner – CTO, Movus Lojistiks
HİZMETİMİZİ KULLANAN MÜŞTERİLERİN BAZILARI:

İletişim

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız

KVKK AYDINLATMA METNİNİ OKUDUM, ANLADIM.