YÜKLENİYOR

Network alanında birçok farklı noktada hizmet vermekteyiz. İhtiyaç analizi yapıyor ve gereksinimlerinize uygun çözümler geliştiriyoruz.

Network Tasarımı & Kurulum Hİzmetİ

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda network cihazlarını hızlı bir şekilde temin ediyor, uzman teknik personellerimizle cihazların kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçiyor, güvenlik ve daha birçok ihtiyaçlarınız için en son teknolojileri kullanıyoruz.

Bir ağ yapısı bütünlüğü İçİnde yüksek yanıt hızı, yüksek kalİte, düşük malİyetlerle yenİden tasarım!
Yapısal Kablolama

Yapısal kablolama konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla marka bağımsız çözümler üretiyoruz. Proje tasarımı esnasında mühendislik, fizibilite ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Kurulacak sistemin alt yapısına göre CAT 5, CAT 6, MM ve SM fiber optik kablolar kullanarak çözümler sunuyoruz. Projelendirme, kablo ve elektrik alt yapısının montajı, ağ cihazlarının kurulumu, kablosuz ağ kurulumu, sistem odası kurulumu (Yükseltilmiş döşeme, yangın söndürme, sistem odası izleme vb.) gibi alanlarda hizmetler veriyoruz. Mevcut alt yapınızı iyileştiriyor, verimsiz noktaları tespit ediyor, ihtiyaç durumunda eski alt yapınızı yenisiyle değiştiriyoruz.

Hemen bİze ulaşın, ücretsİz keşİf hİzmetlerİmİzden faydalanmak ve teklİf almak İçİn geç kalmayın.
Verİ Merkezİ Altyapı Çözümlerİ

Veri merkezlerinin sağlıklı bir altyapıya sahip olması ve hizmet kesintisizliğini sağlaması amacıyla iklimlendirme, kablolama, yangın söndürme gibi sistemlerin yönetimini yapıyor; esnek, verimli ve güvenilir veri merkezi çözümleri sunuyoruz.

7x24 İzleme Hİzmetİ

Müşterilerimizin network altyapısındaki switch, router, firewall vb. cihazlarını 7x24 izleyerek oluşan hataların anında farkına varıyor, ihtiyaç halinde gerekli müdahalelerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sunucu sistemlerini izleyerek disk, ram, CPU vb. kaynakların kullanımından oluşabilecek donanım kaynaklı yavaşlık ve hata durumlarını oluşturduğumuz alarm sistemleri ile kontrol altına alıyor, hızlı aksiyon alarak müşterilerimize destek oluyoruz

cisco extreme fortinet aruba mellanox peplink rujie

İletişim

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız

KVKK AYDINLATMA METNİNİ OKUDUM, ANLADIM.