YÜKLENİYOR

Her Türlü BT Altyapısı, Hizmetleri, Uygulamaları, Kaynakları İçin İzleme Çözümleri Tasarımı.

İşletmelerin gerekli sistemlerin çalıştığından ve performans sorunları olmadığında emin olmaları için izleme gereklidir. BT altyapısının çeşitli yönlerinin izlenmesi oldukça son derece karışıktır ve düzgün yapılmadığı takdirde birçok zorluğa neden olabilir.

Tüm başarılı şirketler, performans, hız, güvenlik ve üretkenlik hakkında doğru bilgiler sağlayan ağ izleme araçlarına yatırım yapar. Açık kaynak araçları, kolay özelleştirme, daha düşük maliyetler, bağımsızlık, ölçeklenebilirlik ve kararlılık gibi ek avantajlarla birlikte gelir.

Incept ekibi olarak altyapınızı analiz ederek, sizin için en doğru izleme parametrelerini, uyarı seviyelerini belirliyor, açık kaynak kodun gücü ile sizin için en doğru izleme araçlarını kurup, yönetiyoruz.

İZLENEBİLECEK YAPILAR:
AĞ İZLEME.
Ağları düzenli olarak izlediğinizde, aşırı yüklenmiş ağlar, yönlendirici sorunları, arıza süresi, siber suç ve veri kaybı gibi riskleri azaltacaksınız.
SUNUCU & SİSTEM İZLEME.
Sunucu izleme ile verilerin (hata oranları veya CPU kullanımı gibi) toplanmasıyla ve bu verilerin analiz edilmesi sayesinde BT hizmetlerinizin sağlığını ve performansını belirleyebileceksiniz.

UYGULAMA İZLEME.
Uygulamaların ihtiyaç duyduğu temel kaynakları, süreçleri ve hizmetleri belirleyerek, BT ekibiniz kullandığınız farklı uygulamalar ve teknolojiyle ilgili büyük sorunlardan kaçınabilirsiniz.
SERVİS İZLEME.
Bir bilgisayar sistemini izlemek, sistemin kendisi kadar önemlidir.İzleme, sorunları çözmese de, daha kararlı ve güvenilir bilgisayar sistemlerine yol açar.

İletişim

İhtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız

KVKK AYDINLATMA METNİNİ OKUDUM, ANLADIM.